O nas smartpark 2023-03-08
Smart Park
Efektywność
procesu inwestycyjnego
Holistyczne zarządzanie
ryzykiem deweloperskim
Optymalny projekt
i zestaw najemców
Zrównoważony przychód
w długim terminie
Smart Park jest inwestorem i deweloperem parków handlowych w Polsce

Smart Park obsługuje pełen cykl deweloperski: od pozyskania lokalizacji, uzyskania zgód administracyjnych do pozwolenia na budowę, finansowanie, realizację, oddanie do użytkowania i zarządzanie obiektami.

o nas
Doświadczenie i profesjonalizm
Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Paweł Żerański jest związany z inwestycjami private equity i sektorem budowlanym od 2012 roku. Rozpoczął od założenia sieci sklepów meblowych w zachodniej Polsce, którą z powodzeniem sprzedał w 2015 roku.

Po wielu transakcjach kupna i sprzedaży gruntów oraz budynków handlowych założył firmę deweloperską Żerański Development, koncentrując swoje działania na budowie wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych i projektów wielofunkcyjnych. Obecnie nadzoruje proces realizacji 300 mieszkań w Mławie i Kwidzynie. Buduje również bank działek pod przyszłe osiedla mieszkaniowe w mniejszych miastach w Polsce.

Od 2021 roku jako współzałożyciel i CEO parków handlowych Smart Park, Paweł Żerański nadzoruje proces pozyskiwania gruntów, finansowania i budowy.

Poznajmy się
Wysokiej klasy specjaliści

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu specjalistów SMART PARK dysponuje zasobami umożliwiającymi dogłębne zrozumienie rynku nieruchomości komercyjnych i handlu detalicznego, co przekłada się na realizację całego procesu inwestycyjnego zgodnie z najwyższymi standardami.

Masz pytania? Napisz do nas i poznajmy się

kontakt@smart-park.pl

Posiadasz atrakcyjne grunty na sprzedaż?

grunty@smart-park.pl

Szukasz nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej w projektach SMART PARK?

www.rg-leasing.pl kontakt@rgleasing.pl

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc - poznajmy się

Szybki kontakt