Aktualności smartpark 2023-03-07
Smart Park
Efektywność
procesu inwestycyjnego
Holistyczne zarządzanie
ryzykiem deweloperskim
Optymalny projekt
i zestaw najemców
Zrównoważony przychód
w długim terminie
AKTUALNOŚCI

Sprawdź, co nowego

Projekt Smart Parku w Sycowie uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę. Powierzchnia najmu w kompleksie wyniesie około 10 tys. mkw. GLA i w 80 proc. ma już najemców.

Czytaj więcej.

Smart Park stanie na działce przy ul. Księdza Jana Kozaka, w sąsiedztwie funkcjonujących sklepów Lidl i Aldi oraz największego skupiska osiedli mieszkaniowych w mieście. Park handlowy oferować będzie szeroki wybór sklepów i usług skierowanych do mieszkańców Zgorzelca, Görlitz i okolicznych miejscowości. Stopień komercjalizacji inwestycji przekroczył poziom 80%. Wśród najemców znajdą się m.in. sklepy Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, Sinsay oraz salon Orange. 

          

Budrem i Smart Park planują budowę parku handlowego w Zgorzelcu. Inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 roku.

Czytaj więcej.

Przygotowany przez firmę RG-Leasing, projekt parku handlowego Smart Park w Wąbrzeźnie, uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę. Powierzchnia najmu w kompleksie wyniesie ok 10 tys. mkw.

Czytaj więcej.

W CH Smart Park Mławie działa market budowlany Castorama. To dopiero trzecia placówka firmy w formacie Smart. Na 2.000 m.kw. powierzchni sprzedaży klienci znajdą ok 13.000 różnych produktów.

Czytaj więcej.

W Sycowie powstanie park handlowy. Za inwestycją stoi Paweł Żerański, twórca sieci Smart Park. Za przygotowanie koncepcji komercyjnej oraz wynajem powierzchni odpowiada firma RG-Leasing.

Czytaj więcej.

Będzie jeszcze więcej parków handlowych w Polsce. Na rynku zadebiutuje nowa sieć tych obiektów pod szyldem Smart Park. Dwa pierwsze – w Mławie i Działdowie – będą gotowe już w II połowie tego roku.

Czytaj więcej.

ZGR-WIZ-2022.04.13_4_bez_logo3typow
Smart Park jest inwestorem i deweloperem parków handlowych w Polsce

Smart Park obsługuje pełen cykl deweloperski: od pozyskania lokalizacji, uzyskania zgód administracyjnych do pozwolenia na budowę, finansowanie, realizację, oddanie do użytkowania i zarządzanie obiektami.

o nas

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc - poznajmy się

Szybki kontakt